הזמנות מקוריות לחתונה

הדרכים להפוך את ההזמנה שלכם מסתם חתיכת נייר למשהו שיגרור המון ציפייה והתרגשות לאירוע.

נכון שאתם לא הראשונים שמתחתנים וסביר להניח שהאורחים שלכם היו בעוד הרבה מאוד חתונות לפני החתונה שלכם. אבל בשבילכם (סביר להניח) שזו הפעם הראשונה וחשוב לכם שהיא תהיה הכי מקורית וייחודית שאפשר! אתם בטח חושבים על שיר החופה שיהיה לכם ורוצים שהוא יהיה הכי מיוחד ומקורי, חשוב לכם שהאטרקציות ברחבה יהיו כאלו שלא ראו קודם, וכמובן שגם האוכל שיוגש יהיה "הצגה" של ממש. אבל רגע לפני שאתם מפליגים עם התכניות והחלומות, אנחנו רוצים לשים זרקור על ההזמנה שלכם לחתונה. גם היא צריכה להיות מקורית ולא שגרתית ואם תוכלו לעמוד באתגר, תגדילו את הסיכויים שהמוזמנים שלכם יבחרו לאשר הגעה ולהיות נוכחים ביום המיוחד שלכם.

הזמנת וידאו לחתונה
שכחו מכל מה שידעתם על הזמנות לחתונה ובעיקר על אלו שמודפסות על נייר מבריק ומוכנסות למעטפה. הזמנת וידאו היא הדבר הבא בתחום החתונה והיא הולכת לעשות הרבה רעש וצילצולים (בקטע טוב!). איך זה עובד? ובכן, אתם תשלחו לאורחים שלכם קטע וידאו (בווטסאפ, בסמס ואפילו במייל) שהוא למעשה ההזמנה שלכם. תוכלו להפיק קליפ קצר שלכם, תוכלו לעשות רצף תמונות מהחיים הזוגיים שלכם לאורך השנים ותוכלו לעשות מערכון של ממש. צוות האלופים שלנו ב-WEDIX ישמח לעזור לכם לערוך הזמנת וידאו מקורית שתגרום לכל האורחים להגיע לחתונה שלכם!

הזמנה לחתונה עם אנימציה מונפשת
לא אוהבים להצטלם? מביך אתכם? בואו להכיר את האפשרות המקורית והמתקדמת של הזמנת אנימציה מונפשת! למעשה מדובר בסרטון לכל דבר ועניין אלא שהוא מורכב כולו מאיורים והופך לאנימציה מונפשת מקורית וחד פעמית. זה מושקע, זה חדשני, זה תופס את העין ויוצר סקרנות בקרב האורחים שלכם. אם כך נראית ההזמנה אפשר רק לחלום איך תיראה החתונה.

הזמנה דיגיטלית לחתונה - גם מקורית וגם מאוד אפקטיבית!
לצד האופציות של הזמנות וידאו על שלל צורותיהן, יש גם אופציה של הזמנה דיגיטלית שאינה וידאו. מדובר למעשה בהזמנה שנשלחת באמצעות הודעת סמס או ווטסאפ והיא מחליפה לחלוטין את ההזמנה המיושנת של נייר במעטפה. גם במקרה הזה יש המון אפשרויות ורק השמיים הם הגבול ומעבר לזה שמדובר בדרך מקורית לבשר על החתונה שלכם, זו גם דרך יעילה ביותר! הזמנות דיגיטליות נשמרות בנייד של האורחים, אפשר לצרף להן אישורי הגעה ואופציות נוספות, והן יוצרות "באזז" משמעותי יותר שמוביל לכך שמוזמנים רבים יותר מגיעים לחתונה.
Our worldwide projects