על אישורי הגעה ואחוזי מענה

לפני שאנחנו מתחילים בואו ננפץ דעות ואמונות: עוד לא התקיימה חתונה (לפחות לא שאנחנו מכירים, ואנחנו מכירים...) שבה כל המוזמנים שהיו באמת הגיעו או הגיבו לאישורי הגעה.

100% הגעה הוא לא משהו שקיים ולכן כדאי שתנמיכו ציפיות מראש ולא תתאזבו מכל אורח שמעדכן מראש שלא יגיע. להפך! תשמחו שהוא עידכן אתכם בזמן וחסך לכם סידור מקום עבורו והוצאה כספית מיותרת. בשנים האחרונות נהוג , מקובל ומאוד הגיוני לבצע אישורי הגעה באמצעות הודעות סמס או אמצעים טכנולוגיים אחרים שנחשבים יעילים ביותר. הנה כמה נתונים שכדאי שתכירו על אחוזי המענה לאישורי ההגעה.

מהי הדרך הטובה ביותר לבצע אישורי הגעה לחתונה ואירועים?
עד לפני כמה שנים הייתה רק דרך אחת לבצע אישורי הגעה והיא באמצעות שיחות טלפון. היו שקיימו את השיחות בעצמם או  בסיוע חברים ומשפחה והיו שבחרו לשכור חברה שמבצעת שיחות אישורי הגעה. כיום הדרך הפופולארית והיעילה היא באמצעות הודעות סמס או הודעות וואטסאפ שנשלחות ישירות לניידים של האורחים. הם נדרשים להשיב להודעה על ידי לחיצה על "כן" או "לא" , ובצורה פשוטה ויעילה לספק לכם נתונים נחוצים לארגון החתונה.

מהם אחוזי המענה לאישורי הגעה בהודעות סמס?
אז כמה אנשים באמת עונים להודעות סמס עם בקשה לאישור הגעה שנשלחות אליהם? ובכן, לפי הנתונים שבידינו אחוזי המענה עומדים על 50% , כאשר הרוב הגדול הוא אורחים צעירים. לעתים יידרשו שני סבבים של שליחת סמסים ולעתים אפילו שלושה. מדובר על אחוזי מענה גבוהים ואמינים ולמרות שמדובר "רק" ב-50% זה מספק תמונת מצב טובה ומסייע בארגון החתונה.

אחוזי מענה לאישורי הגעה בטלפון
לאישורי הגעה טלפוניים ישנם אחוזי מענה גבוהים יותר ועם זאת יש חיסרון בולט שמתבטא באמינות. למוזמנים רבים "לא נעים" להגיד שהם לא מגיעים כשמדובר על שיחת טלפון עם נציג אנושי ולעתים הם ייתנו תשובה שגויה, מה שיפגום בנתונים המדויקים שלכם. ההמלצה שלנו היא להתאים לאורחים את הפלטפורמה המדויקת להם. עבור אורחים צעירים כדאי לשלוח סמס עם אישור הגעה ועבור המבוגרים לעשות זאת בשיחת טלפון. כך תוכלו להשיג נתונים מדויקים יותר וליהנות מאחוזי מענה גבוהים יותר.
Our worldwide projects