מתי שולחים הזמנות לחתונה?

צוות המומחים של WEDIX עם טיפים לשליחת הזמנות לחתונה במועד המדויק

אתם מחכים לחתונה שלכם כל-כך הרבה זמן וחולמים עליה עוד יותר זמן. חשוב לכם שהיא תהיה יפה, מיוחדת, מרגשת, איכותית ובעיקר חשוב לכם שכל האנשים היקרים לכם ישתתפו בשמחתכם. בימים כמו שלנו, למוזמנים שלכם בטח יש לא מעט אירועים, וייתכן שגם החתונה שלכם "תיפול" על יום בו הם מוזמנים לאירוע נוסף. לא תוכלו להיות בטוחים שהם יבחרו דווקא באירוע שלכם (זה תלוי בקירבה שלכם), אבל אם תשלחו את ההזמנות לחתונה בזמן הנכון תוכלו להצליח "לשריין" כמה שיותר מוזמנים שינכחו באירוע.

מהו המועד הנכון לשליחת הזמנות לחתונה?
לא כדאי לשלוח את ההזמנות לחתונה זמן רב מידי כי אז הן "ייבלעו" ביומן האירועים של האורחים שלכם והם לא בהכרח יזכרו דווקא את שלכם. גם לא מומלץ לשלוח את ההזמנה סמוך מידי למועד האירוע שכן אז הם עלולים כבר להתחייב לאירועים אחרים. נהוג לשלוח הזמנות לחתונה כחודש לפני האירוע, לא יותר ולא פחות. כמובן שאם מדובר במשפחה קרובה או חברים קרובים אפשר לשלוח גם חצי שנה לפני, אבל לשאר האורחים יספיק חודש לפני כן.

מהי הדרך הטובה ביותר לשלוח הזמנות לחתונה?
בעבר הדרך היחידה לשלוח הזמנות לחתונה הייתה באמצעות הדואר ולכן התחילו במשימה גם שלושה חודשים לפני וזאת כדי להיות בטוחים שההזמנות יגיעו בזמן. היום נהוג לשלוח הזמנות דרך הווטסאפ או באמצעות הזמנה דיגיטלית בהודעת סמס, ולכן ניתן לעשות זאת גם חודש לפני. הזמנות דיגיטליות הוכחו כיעילות יותר, ידידותיות יותר לסביבה, ונוחות הרבה יותר לאורחים. זו ללא ספק הדרך המדויקת להזמין את האורחים שלכם לחתונה שלכם.

תזכורת ואישורי הגעה לחתונה - מתי מומלץ לעשות זאת?
שימו לב ששליחת הזמנה חודש לפני החתונה אינה מספיקה בשביל להיות בטוחים שהאורחים שלכם יגיעו. בעידן בו האורחים שלכם עמוסים באירועים ובשיגרת החיים, חשוב לעשות תזכורת נוספת סמוך למועד האירוע ואז גם לבדוק האם האורחים מתכוונים להגיע לאירוע. את התזכורת בשילוב עם אישורי הגעה נהוג לעשות בערך כשבוע לפני החתונה ומומלץ לעשות זאת באמצעות שירות אישורי הגעה דיגיטלי.
Our worldwide projects