מחירים של אישורי הגעה

אפשר להתחשבן ולספור רשומות ומספרי טלפון אחד-אחד ואפשר לעשות אישורי הגעה לחתונה עם וודיקס בדרך החדשנית והמשתלמת

עד לפני ממש לא הרבה זמן מי שארגן חתונה, ברית או בר מצווה גייס בני משפחה וחברים למשימה של אישורי הגעה. המשפחה הייתה מתגייסת ומתקשרת אורח אורח בשביל לברר האם הוא מתכנן להגיע או לא. שיטת העבודה הזו אמנם חסכה כסף אך היא לא הייתה מדויקת וגם הייתה כרוכה בחוסר נעימות ובדיווח לא מדויק. מדמיינים לעצמכם מה עונה אורח שמתקשרים אליו לברר אם הוא מגיע לאירוע והוא לא מתכנן להגיע אבל לא נעים לו להגיד? דמיינתם נכון: הוא אומר שיגיע. זה גורם לכך שהדיווח שבעלי השמחה מוסרים לאולם הוא לא מדויק, מה שמוביל לפתיחת שולחנות מיותרת ולבזבוז של כסף. וזה עוד לפני שדיברנו על כל הזמן שהולך לאיבוד בשיטת עבודה שכזו. לשמחתנו היום זה לא כך וישנו שירות דיגיטלי מתקדם של שליחת הודעות סמס שלהן האורחים נדרשים להשיב האם הם מתכוונים להגיע או לא. הם לא צריכים לחוש בחוסר נעימות, בני המשפחה והחברים לא צריכים לעבוד קשה, והנתונים שמדווחים לאולם מדויקים וחוסכים הרבה כסף. אז כמה עולה התענוג? הנה כל הפרטים:

מחירי חבילות סמס של אישורי הגעה
רוב חברות אישורי ההגעה נוהגות לתמחר אישורי הגעה לפי כמות הסמסים שנדרש לשלוח. עלות חבילת אישורי הגעה לחתונה של 1000 מוזמנים לא תהיה כמו עלות חבילה בבר מצווה עם 200 מוזמנים. המחירים נעים סביב כמה מאות שקלים (משתנה מחברה אחת לאחרת) ואם תעשו סקר קצר בין חוגגים שהשתמשו בשירות הזה אנחנו בטוחים שכולם יגידו לכם שהיו הפרשים בין הצורך האמיתי לבין האילוצים שברכישת חבילות כאלה לפי כמות מוזמנים.

הנסיון שלנו בארגון אירועים הביא אותנו לפתח שיטות עבודה חדשניות ולהציע אישורי הגעה במחיר FIX. איך אנחנו עושים את זה? החבילות שלנו הם לכל כמות מוזמנים עד 600 רשומות. אם תעשו חשבון פשוט תגיעו למסקנה שמדובר באירועים של 900-1000 ואולי אף יותר אורחים בפועל. נכון, יש בישראל גם חתונות גדולות מכך אך הן נדירות מאוד - מה שמאפשר לנו להציע מחיר קבוע לאישורי הגעה טלפוניים או ב SMS ל 99% מהאירועים בערך. ללא שינויים תוך כדי ושיחות מלחיצות מנציגים שהחבילה שלכם מוצתה ועבור עוד 10 מוזמנים אתם נאלצים לרכוש חבילות של מאות אישורים נוספים.

שירותים נוספים שאפשר לצרף לאישורי הגעה והעלות שלהם
אצלנו ב-WEDIX בנוסף לשירות אישורי הגעה בסמס תמצאו שירות מתקדם של אישורי הגעה באמצעות שיחה קולית. זה מתאים לאורחים שאין ברשותם טלפון נייד (תתפלאו! עדיין יש כמה כאלה), או לאורחים שאין להם גישה טכנולוגית גבוהה כל-כך (על אף שההשבה להודעה הוא פשוט ונוח). המחיר של השירות משתנה גם הוא בהתאם לכמות האורחים שתרצו להכניס לשירות הזה ובהתאם לשירותים נוספים שתצטרפו לחבילה. ככל שהחבילה שלכם תכלול יותר שירותים דיגיטליים המחיר שלה יהיה משתלם יותר. אפשר לבחור להוסיף שליחת סמס עם לינק לווייז והכוונה למקום האירוע, לינק לתשלום מתנה באשראי ועוד.

לא, זה לא בחינם אבל זו הוצאה משתלמת שמחזירה את עצמה!
אז נכון ששיטת העבודה המסורתית בה בני משפחה וחברים הם אלו שעשו את אישורי ההגעה הייתה בחינם לגמרי ולכאורה חסכה לכם בהוצאות, אלא שבפועל היא גרמה להוצאות נוספות. העובדה שהדיווח לא היה מדויק גררה בזבוז כסף וכמובן שגם הזמן הרב שהלך לאיבוד בדרך הזו מהווה פקטור משמעותי. מה שאנחנו מנסים לומר הוא שהעלות של חבילות אישורי ההגעה משתלמת ובהכרח תחזיר את עצמה בזמן ובכסף.
Our worldwide projects