סידור שולחנות לאירוע - בעד ונגד

פעם הכל היה פשוט יותר, צנוע יותר וקטן יותר ואחרי שליחת ההזמנה (בדואר!) האורחים הגיעו לאולם והתיישבו איפה שהיה מקום פנוי...

האם כשההורים שלכם התחתנו הם דאגו לסידורי הושבה עם מספרי שולחן וכל מה שעושים היום? לא בטוח בכלל... פעם זה היה פשוט יותר זה לא בהכרח שהיה נוח יותר ואנחנו בטוחים שגם אז היה בלאגן. מאז שנכנסו "סידורי השולחנות" לחיינו כל הסיפור הפך למסודר ומאורגן גם לזוגות החוגגים אבל גם לאורחים שיודעים בדיוק איפה הם צריכים להתיישב. אבל עזבו את הנוחות של האורחים שלכם לרגע בצד, סידורי שולחנות חוסכים לכם כסף! זה מאפשר לכם לדעת מראש מי וכמה אורחים מגיעים ולהימנע מפתיחת מיותרת של שולחנות שעולים כסף. כמעט כל הזוגות היום דואגים לסידורי שולחנות מראש ואנחנו באמת מאמינים שזו הדרך החכמה לנהל את החתונה שלכם.

האם יש חסרונות לסידור שולחנות מראש לאירועים?
על פי מה שכתבנו עד עכשיו משתמע שאנחנו לגמרי בעד סידור שולחנות מראש ושיש לעניין כמעט אך ורק חסרונות. ובכל זאת, אם נעמיק ונחפור כמובן שנצליח למצוא גם חסרונות. החיסרון הבולט הוא הזמן שתשקיעו לטובת הסיפור. יש צורך ברשימת מוזמנים מדויקת (מה שלא תמיד אפשר להשיג עד הרגע האחרון) ויש צורך לסדר כל אחד מהמוזמנים בשולחן שמתאים לו. ואז יש את הדודה ההיא שלא מסכימה לשבת עם הדוד ההוא, את החברים מהצד של הכלה שלא בטוח יסתדרו עם ישיבה משותפת בשולחן החברים של החתן וכו' וכו'. אז כן, לכאורה זה נשמע כאב ראש גדול וחיסרון בולט אבל אם תבינו איך לעשות את זה יעיל ומסודר, תגלו שזה ממש לא סיפור וזה יחסוך לכם כאב ראש גדול בהרבה ביום החתונה.

אפליקציות נוחות לסידורי שולחנות באירועים
הימים בהם הזוג שמתחתן ישב עם מחברת ועט והתחיל לצייר שולחנות ולנסות לפתור את הפלונטר עברו חלפו מהעולם! בעולם הממוחשב של ימנו, יש פתרונות גם לסידורי שולחנות לאירועים. יש היום מגוון אפליקציות ותוכנות שמאפשרות לכם לסדר הושבה בצורה מהירה ופשוטה. כל מה שתצטרכו הוא להכניס את מספר המוזמנים ושמותיהם והתוכנה תעשה את העבודה הקשה בשבילכם. תוכלו לשנות לפי אילוצים וסיבות אישיות ולקבל תוצאה טובה ואיכותית במהירות.

שליחת הודעת סמס עם מספר השולחן לאורחים - כן או לא?
התפתחות נוספת בתחום של סידורי הושבה מראש היא האופציה לשלוח לאורחים שלכם את מספר השולחן שלהם בהודעת סמס לפני האירוע. למה זה טוב? כי כך זה יחסוך להם את העמידה בתור לקבלת פתק עם מספר השולחן שלהם ויאפשר להם להגיע בכיף לאירוע. ההודעה תישמר אצלם בטלפון והם יוכלו להיכנס לאירוע ולהגיע ישר לשולחן המיועד להם. למה לא? האמת שאין לנו תשובה. אפשר לרכוש אישורי הגעה ב SMS במחירים משתלמים במיוחד כך שאפילו הסיבה הכספית אינה מהווה שיקול נגד.
Our worldwide projects