היתרונות באישורי הגעה טלפונים על ידי נציג אוטומטי

אצלנו ב-WEDIX מחכה לכם שירות ייחודי של אישורי הגעה טלפוניים על ידי נציג אוטומטי. איך זה עובד? ובכן, האורחים שלכם יקבלו שיחה ועל הקו תהיה הודעה מוקלטת שתבקש מהם לענות בקלות אם הם מגיעים וכמה יבואו

אישורי הגעה בחתונה הם בין החלקים היותר מעצבנים של ארגון חתונה, אבל גם יותר הכרחיים. אישורים מדויקים יכולים לחסוך לכם הרבה מאוד כסף ולהתחייב לאולם על כמות מדויקת (ככל הניתן) של האנשים שיגיעו לחתונה שלכם. פעם היה נהוג שחברים ובני משפחה היו מבצעים אישורי הגעה טלפוניים על ידי כך שהיו מתקשרים אורח אורח ושואלים אם הוא מתכוון להגיע או לא. זה היה חתיכת סינג'ור לחברים ומה גם שזה לא היה מדויק כל-כך כי לאורחים רבים היה לא נעים להגיד שהם לא באים והיו מאשרים הגעה. קל, פשוט, יעיל וחוסך לבני המשפחה ולחברים שלכם הרבה מאוד עבודה. והנה עוד כמה יתרונות שיש לזה:

מחיר נוח שיאפשר לכם להשיג נתונים מדויקים ולחסוך כסף
השירות שאנו מציעים יכול להיות חלק מחבילה של שירותים נוספים כמו למשל שליחת סמס עם אישורי הגעה, לינק למתנה באשראי, לינק לוויז עם מיקום האירוע ועוד ואנחנו נציע לכם מחיר נוח ומשתלם. כמובן שתוכלו גם לשכור את  השירות הזה בלבד וגם אז המחיר יהיה משתלם ויאפשר לכם לחסוך הרבה כסף. ככל שהדיווח שלכם לאולם יהיה קרוב יותר לאמת תחסכו יותר כסף. השירות מתבצע בצורה יעילה וטובה והאורחים יכולים להשיב בקלות, גם אם אין להם כל זיקה טכנולוגית.

המחיר אינו תלוי בכמות השיחות
היתרון הגדול בשירות של wedix הוא שאתם לא צריכים להגביל את עצמכם עם כמות השיחות הדרושות שלכם. המחיר אינו תלוי בכמות השיחות ואם תבחרו נוכל לחייג לכל רשימת המוזמנים שלכם. זה יתרון גדול משום שזה חוסך הרבה מאוד כסף וכמובן שגם זמן. במקום שאתם (או החברים שלכם) תחייגו לאורחים, אנחנו נעשה את זה באופן אוטומטי בשבילכם ואתם תוכלו להתפנות למשימות אחרות בארגון החתונה.

האורחים לא ענו? הם יוכלו לחזור לשיחה ולדווח הגעה או אי הגעה
עוד יתרון שגם הוא יכול לחסוך זמן וכסף רבים הוא שאורחים שפספסו שיחה יכולים לחזור למספר ולבצע אישור הגעה לאירוע בשיחה חוזרת. זה אומר שגם אם הם לא היו זמינים כשחייגנו אליהם, בחיוג חוזר הם יגיעו לאותה הודעה מוקלטת ויוכלו להשיב לשאלה האם הם מגיעים לאירוע או לא. זוהי עוד דרך שתאפשר לכם לקבל מידע מדויק ולדווח לאולם את הנתונים בזמן.
Our worldwide projects