הזמנה לחתונה בעולם דיגיטלי

יש תאריך לחתונה, בחרתם כבר אולם והגיע הזמן לשלוח הזמנות ולהזמין את יקיריכם לחגוג איתכם את האירוע המרגש.

אם אתם מתלבטים אם להזמין אותם באמצעות הזמנה דיגיטלית או הזמנה מנייר כמיטב המסורת, אז הכתבה הבאה היא בדיוק בשבילכם, מזל טוב!

הזמנה לחתונה - דיגיטלית או מודפסת?
אתם מתכננים חתונה, הגיע הזמן להזמין את אהוביכם לבוא ולחגוג איתכם את היום המאושר ואתם מתלבטים אם להדפיס את ההזמנות או לשלוח הזמנה דיגיטלית. להזמנות מנייר בהחלט יש את הכבוד הראוי להן, אך צריך להשקיע זמן בהדפסת ההזמנות, הכנסתן למעטפות, לרשום כתובות ולשלוח בדואר. לעומת זאת, בשנים האחרונות ההזמנות הדיגיטליות תופסות תאוצה ויותר ויותר אנשים בוחרים לשלוח הזמנה דיגיטלית. מדובר בבחירה שהיא גם ידידותית יותר לסביבה, וגם מלאה ביתרונות.

היתרונות בהזמנה הדיגיטלית
היום יש כמה וכמה חברות שמספקות שירותי הזמנה דיגיטלית. לא רק שהבחירה בהזמנה הדיגיטלית תחסוך לכם זמן יקר והוצאת אנרגיות מיותרות על הפרטים הקטנים, היא גם נחשבת היום למגניבה ומיוחדת. בין היתר מציעות החברות השונות שירותים כמו אישור הגעה המצורף להזמנה או דרך הוואטסאפ, ניווט ישיר לאולם או לגן האירועים שלכם, אפשרות להוספת מוסיקה או סרטון קצר, ושליחת ההזמנה בקישור ישיר למוזמנים או באמצעות הוואטסאפ. רוב האנשים צמודים יותר לטלפון ולוואטסאפ שלהם מאשר לכל דרך תקשורת אחרת כמו מייל או דואר, ולכן כנראה שהם יראו את ההזמנה שלכם די מהר.

יצירת הזמנה דיגיטלית - איך ומה חשוב לוודא?
במרבית האתרים שמציעים שירותי הזמנה דיגיטלית תוכלו למצוא מגוון תבניות מוכנות מראש בסוגים שונים של עיצובים, ככה שרק תצטרכו לבחור את התבנית שתתאים לכם. אופציה נוספת שקיימת בחלק מהחברות היא לשלם אקסטרה ולקבל עיצוב מותאם ממעצבים גרפיים שהחברות מעסיקות או עובדות מולם. טיפ קטן - לפני שאתם בוחרים את החברה שתיצור לכם את ההזמנה, חשבו מה חשוב לכם שההזמנה תכלול, ערכו השוואה בין כמה חברות, ודאגו גם לוודא שכמות המוזמנים שלכם עומדת בדרישות החברה - יש כאלו שמגבילות את רשימת המוזמנים, ויש חברות שמאפשרות רשימה בלתי מוגבלת.
Our worldwide projects