עיצוב הזמנה דיגיטלית לחתונה

היום כבר אין צורך לשלוח הזמנות בדואר, והזמנות דיגיטליות לחתונות הופכות לדבר פופולרי יותר ויותר שחוסך גם הרבה זמן ועוזרות להעריך מראש כמות מוזמנים בהתאם לאישורי ההגעה

הגיעה העת להכין הזמנה כדי שהאנשים היקרים לכם ישריינו את היום החשוב והמאושר בחייכם. קיימים הרבה אתרים שמציעים עיצוב להזמנה דיגיטלית, וחלקם מציעים גם שירותים נוספים.

עיצוב הזמנה לבד או בחירה מתבנית?
אין צורך להדפיס את ההזמנות, להכניס אותן למעטפות ולרשום עליהן את פרטי המוזמנים. שליחת הזמנה דיגיטלית חוסכת את כל הזמן היקר הזה, במיוחד אם מדובר באירוע מרובה משתתפים. בחיפוש קליל באינטרנט אפשר למצוא שלל אתרים שמציעים עיצוב להזמנה במחירים שונים. המבחר הוא גדול, אך לא כולם מציעים את אותם הדברים. ישנם אתרים שמציעים לכם לבחור מתבניות מוכנות מראש, יש כאלו שיבקשו מכם לעצב הזמנה בנפרד, וישנם אתרים שיציעו לכם קובץ להדפסה בנוסף לעיצוב הדיגיטלי של ההזמנה. עיצוב אישי יכול ליצור הזמנה דיגיטלית ייחודית ויפה, רק קחו בחשבון שכנראה תצטרכו לשלם על זה אקסטרה כסף. עליכם להחליט מה אתם רוצים ובמה תבחרו.
טיפ קטן - בין אם אתם בוחרים בתבנית ובין אם אתם מכינים את העיצוב בעצמכם - כדאי שתתאימו אותו לסגנון של האירוע שלכם, כי המוזמנים שלכם יקשרו בין ההזמנה לחתונה עצמה ולכל הזמנה יש אופי משלה.

כך לא תשכחו אף פרט חשוב בעיצוב ההזמנה שלכם
תשוטטו באינטרנט וראו דוגמאות להזמנות, חפשו את ההזמנות שתואמות לטעם שלכם. שימו לב לפרטים שחייבים להיות בהזמנה, כמו שם האולם והכתובת שלו, תאריך האירוע, שעת הגעה ושעת החופה, משפט כמו "שמחים להזמינכם.." או משפט שאתם אוהבים, וכמובן את השמות שלכם ושל הוריכם.

שירותים נוספים שיכולים לבוא עם ההזמנה שלכם
בדרך כלל ההזמנה הדיגיטלית נשלחת לטלפונים של המוזמנים לחתונה, ודרכה הם גם יכולים כבר לאשר הגעה לאירוע. חלק מההזמנות כוללות שיר שמתנגן ברקע או סרטון, ואפילו ניווט לאולם. הכל תלוי במה השירותים שהאתר מציע, ולכן תכננו בהתאם את התקציב שלכם, כי השירותים השונים מעבר לעיצוב ההזמנה עצמה מתומחרים בהתאם.
Our worldwide projects