חברת אשראי לחתונה

הימים של חיפוש אחר פנקס הצ'קים או מעטפה לטובת מתנה לחתונה מאחורינו. תנו לאורחים שלכם את האפשרות לתת מתנה לחתונה מרחוק ובקלות - הם יודו לכם

הענקת מתנה בכרטיס אשראי לחתונה מאפשרת להעניק מתנה גם אם לא מגיעים, לפרוס את המתנה לתשלומים ואפילו לצאת מהבית לחתונה בקלאס - עם מפתחות בקושי בלי לסחוב מעטפה או תיק למעטפה... קשה להאמין איך לא חשבו על זה קודם.

מתנה באשראי - הכי פשוט הכי נוח
אירועים בישראל מכתיבים כללי התנהגות מסוימים, דברים שהיו מקובלים בעבר כמו מתנות פיזיות הן לא ממש מתאימים, לאירוע בישראל מביאים מתנה בדמות סכום כסף לבחירת האורח, זה גם מה שאתם תעדיפו. עד לא מזמן היה מעין טקס לא רצוני ומעצבן אצל כל אחד מאיתנו לפני כל אירוע, אנחנו מתלבשים, מתארגנים, רוצים לצאת ולהגיע בזמן ופתאום ההבנה, יש מזומן ? מישהו ראה את פנקס הצ'קים בשנה האחרונה? יש כספומט בדרך? ואיפה השארנו את המעטפות. היום הכל כבר מאחורינו, מתנות באשראי לחתונה מאפשרת פתרון קל ונוח לאורחים שלכם, יחד עם ההזמנה לחתונה האורחים יקבלו לינק, בעזרתו הם יוכלו להעביר כל סכום שירצו כמתנה. זה כל כך פשוט ונוח עבורכם וכן גם לאורחים, הסיפורים על הכספת שנעלמה שייכים לתקופה אחרת. חברת אשראי לחתונה מאפשרת לכם פתרון טכנולוגי מתקדם למתנות שתקבלו

שליטה על ההוצאות בחודשים עמודי אירועים
כאשר אתם מתכננים חתונה אתם הכל כולכם בתוך הסיפור, האנרגיה והמחשבה שלכם נמצאת במקום אחד, כל זאת בעוד שעבור מרבית האורחים שלכם, גם אם הם שמחים בשמחתכם האירוע הוא אחד מרצף אירועים בחייהם שבו הם גם נדרשים להוצאה לא מתוכננת, בעוד אתם נערכים כלכלית לאירוע בדרכים שונות, האורח שלכם מתחבט עם שאלת ההוצאה שלעיתים קרובות זאת כולנו יודעים מהווה לא אחת נטל כלכלי לא פשוט, השימוש בשירות מתנות באשראי מאפשר לאורחים לחלק את סכום המתנה לתשלומים ( אתם תקבלו את הסכום המלא מייד ) ובכך להקל עליו בנושא, לפעמים אין לכם מושג כמה זה מקל על חלק מהאנשים להגיע ולחגוג איתכם.

לתת מתנה לחתונה בלי באמת להיות באירוע
החתונה שלכם הוא היום המיוחד שאתם מחליטים עליו כאילו נוצר עבורכם, תאריך האירוע הוא ההחלטה שלכם, האורחים שאתם רוצים מוזמנים להגיע למסיבה או אירוע ואתם לא תמיד יכולים לדעת מה המצב של הקרובים לכם, לפעמים אדם יכול להיקלע לסיטואציה שבה הוא מחויב להיות בכנס מקצועי בארץ או במדינה אחרת דווקא ביום האירוע, אחר אולי נפל למשכב וחלה, חברת אשראי לחתונה מאפשרת שליחת מתנה על ידי לינק, כך גם מי שאתם חשובים לו אך נבצר ממנו להגיע, יוכל לשלוח לכם מתנה בקלות בעזרת הלינק שישלח אליו.
Our worldwide projects