קבלת מתנות לחתונה באשראי - יתרונות מול חסרונות

החתונה שלכם ממש מעבר לפינה והגיע הרגע להחליט האם תפתחו את האופציה של תשלום מתנות באשראי באירוע שלכם.

אם הייתם מתחתנים לפני כמה שנים ההתלבטות בכלל לא היית הקיימת כיוון שהאופציה לא הייתה קיימת ואת המתנות הייתם מקבלים או במזומן או בצ'ק (או בסט כלים מסורתי, אבל זה כבר לכתבה אחרת:). בחתונות שמתקיימות בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר זוגות ש*כן* בוחרים לפתוח את האפשרות לשלם מתנות באשראי, אבל אנחנו גם לגמרי מבינים את ההתלבטות שלכם. האם זה מכבד את האורחים? האם זה משתלם באמת? איך זה עובד מבחינה דיגיטלית? אולי זה בסוף יותר מסובך ולא כדאי להתעסק עם זה בכלל? אנחנו כאן כדי לעזור! בואו לקרוא על היתרונות והחסרונות של מתנות לחתונה באשראי ותוכלו להחליט מה יותר מתאים לכם:

כל היתרונות בתשלום מתנות לחתונה באשראי
לא סתם האפשרות הזו נהייתה כל-כך פופולרית בשנים האחרונות וזוגות רבים מדווחים שהיא בין הבחירות המוצלחות שלהם. היתרונות הברורים שלה הם כדלקמן: מי שלא יכול להגיע לחתונה שלכם ואתם חשובים לו עדיין יוכל להעניק לכם מתנה. זה אומר שסכום המתנות שלכם בהחלט צפוי לגדול. כמו כן המוזמנים יכולים לפרוס את הסכום לתשלומים (אתם תקבלו אותו בפעם אחת), מה שגם כן יכול להגדיל את סכום המתנות. בנוסף לכך, הכסף נכנס ישירות לחשבון הבנק שתתנו וזה חוסך את הפעולה של הפקדת הצ'קים או המזומן. האופציה הזו מהווה גם יתרון ברור לאורחים שלכם שכן זה חוסך מהם להתארגן על צ'ק או מזומן ומאפשר להם לשלם לפני או אחרי החתונה ומכל מקום שיבחרו.

לא הכל ורוד! יש גם חסרונות לקבלת מתנות חתונה באשראי
כמו בכל דבר, גם כאן יש גם חסרונות כאשר החיסרון הברור הוא העמלות שכרוכות בתשלום מתנה באשראי. למעשה מדובר בקנייה באשראי, ככל הקניות האחרות, ועל כן גם היא מחייבת בתשלום עמלה שתיפול על האורחים שלכם. גם לכם זה כרוך בהוצאה מסוימת (שליחת סמס עם לינק לתשלום באשראי או הקמת דף נחיתה לתשלום באשראי) , וחשוב שתכירו בכך כדי שלא תהיו מופתעים.

ואיך זה עובד מבחינה דיגיטלית? הנה מה שצריך להכיר
אם תחליטו ללכת על זה ולפתוח את האופציה לתשלום מתנה באשראי, תצטרכו לדאוג שיהיה מעין דף נחיתה ששם האורחים ישלמו. כדי שכולם ידעו על הדף הזה נהוג לשלוח הודעת סמס לכל המוזמנים עם לינק ישיר לדף הנחיתה הזה, בו הם יוכלו לשלם. אצלנו ב-WEDIX תמצאו חבילת הודעות סמס לחתונה עם כל השירותים שתבחרו, כולל לינק לתשלום מתנה באשראי.
Our worldwide projects